مباهله مادر شهید غلام کبیری با عفت مرعشی !!!

مادر شهید غلام کبیری هم در مورد فرزندش اظهار میکند: پسر من عاشق شهادت بود و بالاخره به آرزویش رسید.

 او همیشه بعد از مدرسه به پایگاه بسیج می‌رفت.
مادر شهید از احوالات او در شب حادثه گفت:

آن شب حال خاصی داشت و قبل از رفتنش یک جور دیگر نگاه می‌کرد. 
ابر قدرت‌ها بدانند که پشتیبان نظام و رهبر هستیم و باور کنید آن شب اگر می‌دانستم که فرزندم کجا می‌رود، من هم پا به پای او برای دفاع از اسلام می‌رفتم. 
واقعا جواب خون این جوان‌ها را چه کسی می‌خواهد بدهد. 
از طرفی ما خوشحال هستیم که فرزندمان در راه اسلام و انقلاب به فیض شهادت نائل آمده است اما به هر حال دل پدر و مادرها برای بچه‌هایشان می‌تپد و طاقت ندارند.
 
مادر شهید غلام کبیری از مسئولان خواست که قاطعانه با عوامل اغتشاش‌ها برخورد کنند.
مادر شهید والامقام حسین کبیری در پایان تصریح کرد: من شکایت خود را به خدا می‌برم و از خدا طلب استمداد می‌کنم. دوست داشتم که پسرم مهندس شود تا هم سبب افتخار من و هم کشورش شود.
این جملات کوتاه و بریده از زبان مادی دلسوخته است که فرزندش بر اثر طغیان و عصیان آقازاده ها به شهادت رسیده است
 
ولی تلخ تر از آن اینکه ، امروز در پی غفلت ف کم کاری و بی مبالاتی سران سه قوه ، امروز آقازاده بی شرمانه مدعی العموم شده اند و در بغض تاریخ اینچنین نامردانه به واگویه کرده که

عفت مرعشی همسر علی اکبر هاشمی در مصاحبه با روزنامه دانشگاه آزاد با اشاره به دوران زندانی بودن فائزه و مهدی می گوید:" هفته ای یکبار به زندان می رفتم و ملاقات می کردم و با اعصاب خرد بر می گشتم و همه مسببان را نفرین !!! می کردم که بدون جهت اینها را زندانی کردند! " !!!

کلید واژه های مرتبط با پست فوق " هاشمی " و "  آقازاده ها " را برای پیکیری بهتر کلیک کنید ...

پی نوشت :

× شهید حسین غلام کبیری یکی از دهها شهید اغتشاش‌های انتخابات 88 اخیر و از فرزندان سرزمین غیور مردان و خطه شهیدپرور شهرری است.
او از پایگاه بسیج خود ماموریت می‌یابد تا برای مبارزه با اغتشاشگران به محله سعادت آباد برود که در آنجا توسط خودرویی ناشناس که فاقد پلاک بوده است، زیر گرفته و مجروح می‌شود.
وی سپس به علت جراحت‌های وارده در بیمارستان به مقام رفیع شهادت نائل می‌شود

×× فائزه و مهدی هاشمی از عناصر آشوبگر و اغتشاشگر ایام تلخ بعد از انتخابات 88 و بعد از آن هستند که در راه اندازی و تشویق تجمعات بدون مجوز و حمله به مراکز بسیج و مساجد و اماکن عمومی مردم و دولتی نفش اول را داشتند که امروز آزادانه جولادن می دهند!!!

/ 8 نظر / 28 بازدید
م

خوش به حال شهید والا مقام غلام کبیری. خدا رحمت روزافزون را شامل حالش کند. لعنت بر تمام دشمنان انقلاب که فقط دنبال قدرت هستند.

تا شهدا با شهدا

سلام و درود؛ دوست عزيز اين مطلب شما در "تا شهدا با شهدا" منتشرگرديد. http://tashohada.ir/link/view/00188 منتظر مطالب بعدي شما براي انعکاس در بخش "به روايت لينک" هستيم: http://tashohada.ir/fa/page/e-link ما را با درج بنر و يا لوگو در وبگاه خود ياري نماييد . موفق باشيد . تاشهدا http://tashohada.ir/—- info@tashohada.ir يا علي

منتظر

اللهم الرزقنا توفیق شهادت فی سبیلک

مشکات

لعنت خدا برمسببان فتنه 88 و در راس آنها فرزندان هاشمی. مگر مادران شهدا بچه هاشونو ازسرراه پیداکرده بودند؟

خادم الشهدا(میشداغ)

سلام وب گیرایی دارید و قلمی روان تبریک... امثال این هاشمی ها در نظام اسلامی زیاده و وظیفه ما اطلاع رسانی برای آگاهی مردم تا بار دیگر از غفلتمان استفاده نکنند و بلای بزرگی چون انتخابات امسال باز به سرمان نیاید یا علــــــــــــــــی

گدای شهدا.

سلام خداقوت سال خوبی داشته باشید. خدا عاملین فتنه 88 را با یزیدیان محشور نماید. خانم مرعشی چرا خودت نفرین کردی[نیشخند]

حرف تو

سلام تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو" " مباهله مادر شهید غلام کبیری با عفت مرعشی!!! " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/24039 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: "امام کاظم (علیه‌السّلام): خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می‌کوشند؛ اینان ایمنی‌یافتگان روز قیامتند." یا علی

عمارنامه

"سلام و درود؛ دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید. http://www.ammarname.ir/node/40217 ما را از بروزرسانی خود آگاه و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید . موفق و پیروز باشید . http://ammarname.ir -- info@ammarname.ir یا علی"