اقتصاد مقاومتی !

یک روز در صدر اسلام، دشمنان به نظرشان رسید که با شِعب ابى‌طالب و محاصره‌ى اقتصادى مسلمان‌ها، آن‌ها را از پا بیندازند؛ اما نتوانستند. این روسیاه‌هاى بدمحاسبه‌گر خیال می‌کنند ما امروز در شرائط شِعب ابى‌طالبیم. اینجور نیست. ما امروز در شرائط شِعب ابى‌طالب نیستیم؛ ما در شرائط بدر و خیبریم.

ما در شرائطى هستیم که ملت ما نشانه‌هاى پیروزى را به چشم دیده است؛ به آن‌ها نزدیک شده است؛ به بسیارى از مراحل پیروزى، با سرافرازى دست پیدا کرده است.

امروز مردم ما را از محاصره‌ى اقتصادى می‌ترسانند؟ با این حرف‌ها، با این ترفند‌ها می‌خواهند مردم را از صحنه بیرون کنند؟ مگر چنین چیزى ممکن است؟ امروز می‌خواهند در اراده‌ى مسئولین اختلال ایجاد کنند؟ " قل هذه سبیلى ادعوا الى الله على بصیرة انا و من اتّبعنى " ؛ این راهى است که با بصیرت انتخاب شده است، این راهى است که با مجاهدت باز شده است، این راهى است که با خون عزیزترین‌ها هموار شده است.

 ما از این راه رفتیم، به قله‌هائى هم دست پیدا کردیم. ما متوقف نمی‌شویم، ان‌شاءالله پیش می‌رویم؛ ولى تا امروز هم به قله‌هاى بسیارى دست پیدا کرده‌ایم. جمهورى اسلامى، امروز کجا، بیست سال و سى سال قبل کجا؟ دشمنان جمهورى اسلامى، هیمنه و باد و بروتِ آن روزشان کجا، ضعف و انکسار امروزشان کجا؟ این‌ها نشانه‌هائى است که ملت ایران را تشویق می‌کند. نخیر، در ادامه‌ى راه اسلام - که راه خداست ، راه دین است ، راه سعادت دنیا و آخرت است - اراده‌ى مسئولین همچنان مستحکم خواهد ماند؛ مردم هم امروز و در آینده، پاى ثابت این حرکت عظیم خواهند بود.

 
بیانات در دیدار مردم قم به مناسبت سالروز ۱۹ دی  1390/10/19
/ 3 نظر / 36 بازدید

سلام دوست عزیز مطالبت خیلی جالب بود به وبم سربزن درخواست تبادل لینک هم دارم **منتظرم **یا علی راضیه شجاعی www.raziyeshojaei.persianblog.ir

ندا

عالی بود لبیک یا امام خامنه ای

moosa

کلیپ زیبای مشتهای پولادین، پاسخ مقتدرانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای به تهدیدات استکبار جهانی http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=2544