تکرار تاریخ با عبرتهای فراموش شده !

لیدر اصلی اغتشاشات امروز دانشگاه صنعتی امیرکبیر که قصد داشت با لباس زنانه از دانشگاه بگریزد، توسط نیروهای انتظامی دستگیر شد.


مجید توکلی دانشجوی ورودی سال 83 رشته کشتیرانی دانشگاه امیرکبیر که چندی پیش به دلیل موارد آموزشی از این دانشگاه اخراج شده بود، امروز به صورت غیرقانونی وارد این دانشگاه شده و موجب ایجاد اغتشاش و التهابات فراوان در این دانشگاه شد.
وی پس از پایان اغتشاشات در این دانشگاه و در حالی که سعی می‌کرد با لباس زنانه از درب دانشگاه خارج شده و بگریزد توسط نیروهای انتظامی دستگیر شد.

توکلی از اعضای طیف غیرقانونی و افراطی علامه است که غیر از رادیوها و تلویزیون‌های بیگانه با گروهک تروریستی منافقین در ارتباط هستند و اغتشاشات در دانشگاه‌ها را ساماندهی می‌کنند.

سایت خبرنامه امیرکبیر متعلق به این طیف افراطی توسط فردی به نام "ر.ی " از عناصر وابسته به گروهک تروریستی منافقین اداره می‌شود و اعضای این طیف نیز غیر از این گروهک تروریستی، با گروهک‌های تجزیه‌طلب همچون پژاک در ارتباط هستند.

بر اساس این گزارش، بازداشت مجید توکلی با لباس زنانه بار دیگر خاطره بنی‌صدر را برای ملت ایران تداعی کرد با این اختلاف که بنی‌صدر توانست با لباس و آرایش زنانه از کشور بگریزد، اما مجید توکلی با هوشیاری نیروهای انتظامی به چنگ افتاد.

/ 7 نظر / 10 بازدید
پیام.الف

برایت متاسف هستم که این دروغ هارو در جامعه رواج میدی! سناریوهای طراحی شده دولت کودتایی احمدی نژاد مثل همین پاره کردن عکش خمینی و قتل ندا و موضوع آقای توکلی هماهنند سناریوهای کارناوال عاشورا و ... بی نتیجه خواهند ماند و فقط ننگ آن بر حاکمان جمهوری اسلامی می ماند. ما همه مجید توکلی هستمیم فقط در جاهای مختلف ایران!

دانشجو

سلام آقای تقی زاده . خدا قوت . احسنت . با قدرت به پیش میرویم . یا علی[گل]

eram

سلام دوست عزيز وبلاگت خيلي خوبه فقط اگر ميتوني قالبشو عوض كن احه خيلي سنگين شده اگه خواستي به منم سر بزن

مجتبی

ولی خودمونیم خوب همتون از سید علی گرفته تا پایین به شکر خوردن!!! افتادین. دست به دامن آتش زدن عکس امام شدین. در ضمن رهبر عالیقدرتون یه روز درمیون فصل الخطاب می ده. مردم هم به . . . . ون می گیرن. خیلی باحاله. بعد از 30 سال بالاخره داریم یه حالی می کنیم.

کاربر

از پاسخ های قاطع که به در گیر شدگان فتنه سبز می دهید کمال بهره را می برم . موفق باشید

رضا

وب خوب وپر معنایی انشاالله خدا به شما اجر بدهد وهمه دشمنان اسلام وانقلاب را اگر قابل هدایت هستند هدایت کند وگرنه نابود بگرداند.

حميد

آقاي تقي زاده، به قول دكتر خودمون: آب رو بريز اونجايي كه مي سوزه.