تبلوراستکبارستیزی در آذربایجان بیدار

رهبرانقلاب/2: ببینید مذاکره با امریکا بجایی نرسید
رهبرانقلاب اظهار داشتند: بعضی از مسئولین آن دولت [دولت قبلی] و این دولت فکر میکنند اگر در موضوع هسته ای مذاکره کنند مسئله حل میشود، در سخنرانی اول سال هم گفتم که من به مذاکره خوشبین نیستم و به جایی نمیرسد ولی مخالفتی هم ندارم. ببینید بجایی نرسیده و پی در پی اظهارات سخیف امریکاییها را ببینید.
 
رهبرانقلاب/3: روسای امریکا در سطوح مختلف در 22 بهمن تو دهنی را از ملت ایران خوردند
رهبرانقلاب در این دیدار فرمودند: سناتور بی‌آبروی امریکایی از صهیونیست‌ها پول می‌گیرد که به ملت ایران دشنام صریح بدهد، روسای امریکا در سطوح مختلف نیز همین کار را می‌کنند. البته در 22 بهمن تو دهنی را از ملت ایران خوردند.گستاخی، پررویی، زیاده‌طلبی، بددهنی و بی‌ادبی مسئولین امریکا، موجب شد مردم با غیرت دینی در 22 بهمن امسال، گرم‌تر به میدان بیایند.
 
پیام مردم به همه مسئولین و زحمت‌کشان اداره کشور در سیاست داخلی و خارجی این بود که خاطرتان جمع باشد؛ ملت ایران ایستاده و در صحنه است؛ در مواجهه با دشمن احساس ضعف نکنید
 
مسئله هسته‌ای بهانه آمریکا برای دشمنی است. سخنگویان آمریکا اکنون بحث حقوق بشر و موشکی را به میان می‌آورند. آمریکا با این‌همه فضاحت، آیا خجالت نمی‌کشد که اسم حقوق بشر را به زبان می‌آورد؟
 
رهبرانقلاب/4: کاری که وزارت‌خارجه ما شروع کرد ادامه پیدا خواهد کرد اما اکنون هم می‌گویم که فایده‌ای ندارد
رهبرانقلاب در دیدار مردم تبریز گفتند: کاری که وزارت خارجه و مسئولان دولتی ما شروع کردند ادامه پیدا خواهد کرد و ایران نقض قرار نمی‌کند، اما اکنون هم می‌گویم که فایده‌ای ندارد و بجایی نخواهد رسید. آمریکا با اصل انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی و پرچمی که شما مردم بلند کردید، دشمن است.
 
 راه علاج دشمنی‌ها، تکیه بر توان و اقتدار ملی و استحکام هر چه بیشتر ساخت درونی کشور است. راه علاج مشکلات، پیمودن راه اقتصاد مقاومتی است. ثروت‌ها و منابع کشور فوق العاده است، چشم به دست دیگران ندوزیم.
 
تا یک لبخندی مشاهده شد، شرکت‌های خارجی هجوم آوردند و نشان دادند می‌خواهند بیایند. تا کی آمریکایی‌ها می‌خواهند روی لجبازی خود مقاومت کنند؟ اگر ما روی توان خود تکیه کنیم، استقامت آنها در هم خواهد شکست.
/ 3 نظر / 23 بازدید
حرف تو

سلام تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو" " تبلور استکبارستیزی در آذربایجان بیدار " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/22690 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: "امام خامنه‌ای (حفظه‌الله): در کنار تحصیل علم و دانش، از فرصت جوانی برای تهذیب نفس و اُنس با خدا و آشنایی عمیق با معارف قرآن و اهل‌بیت (علیهم‌السّلام) بهره ببرید." یا علی

مهدی

ولایت فقیه والسلام

http://yelooneh.mihanblog.com/post/192

سامانه پیامکی سایت بیان معنوی http://bayanmanavi.ir/ هزینه هر بار ارسال 35 تومان می باشد که توسط اپراتور از مشترک کسر می گردد. هر بار ارسال شامل یک بستۀ پیامکی است که ظرفیت آن معادل 5 پیامک (320 کاراکتر) است. سرویس "پیام‌های معنوی": منتخب و گزیدۀ بیانات و یادداشت‌های استاد پناهیان که روزانه ارسال می‌شود.