آیت اللهِ آهنین ایران !

که وصف تحسین برانگیز آقا سید علی ! در نزد هر بیننده و شنونده ایرانی عین واقعیت و حقیقی ملموس است ، و برای سایر علاقمندان به انقلاب اسلامی در سراسر دنیا انگشت اشاره به بهت و حیرت در عظمت این رهبر شیعه علوی است که رهبری ایران را اینچنین جامع اطراف می دانند چرا که او  لقب  " ایت الله آهنین ایران ! " را دارد ...

 در حالی که ساده زیست است و دنیا را سه طاقه کرده است ، ولی در هر کجای دنیا که بخواهد و اراره کند به فضل الهی و به مدد فرزندان معنوی خمینی کبیر ! منشا خیر و رهایی برای محرومان و مستضعفان جهان اسلام است  و نشانه ذلت و خواری برای استکبار و سران کفر و الحاد ، که نمونه های بارز آنرا میتوان در نتایج آثار مقاومت و رودرروی حزب الله لبنان و حماس با رژیم غاصب اسرائیل و بیداری اسلامی ملل منطقه  در برابر حاکمان فاسد شان ، سراغ گرفت ...

کریستین ساینس مانیتور (ChristianScienceMonitor) در خبری تحلیلی به شخصیت و تفکرات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای پرداخت و این تیتر را برای تحلیل خود برگزید: "بخشی از تفکرات آیت الله آهنین ایران".

 

" ساینس مانیتور" نوشت: " چرا آیت الله آهنین ایران، به آمریکا بی اعتماد است و این آیا اشاره به مذاکرات هسته ای دارد و یا نشان دادن آمادگی برای رویارویی با غرب است؟ "

این سایت در ادامه افزود: "هنوز برای بسیاری (آیت الله )خامنه ای که عمامه ای مشکی به سر دارد و علامتی است که نشان می دهد وی از اولاد حضرت محمد (ص) است به عنوان یک معما است. یک روحانی انقلابی با شور و مشتاق شعر که با یقه شیخی اش کاملا شیک در انظار ظاهر می شود."

سایت این روزنامه آمریکایی نوشت: " پس از 1989 (آیت الله) خامنه ای به عنوان یک بازیگر محاسبه گر در عرصه بین المللی مطرح شد و امروز ایشان خود را یک شخصیت انعطاف ناپذیر و در حال تقویب ایران به عنوان محور مقاومت نشان می دهد آن هم در جنگی که برای شکست تکبر آمریکا و هم پیمانان غربی اش، و از بین بردن اسرائیل در پیش گرفته است. (آیت الله) خامنه ای دارای تفکرات ناشناخته ای است که برای فهم آن باید در شخصیت ایشان مطالعه کرد. "

کریستین ساینس مانیتور ادامه داد: " (آیت الله) خامنه ای همواره با بی اعتمادی به غرب به پیش آمده است و سیاست واشنگتن را در تلاش برای تغییر رژیم در ایران می بیند. (آیت الله) خامنه ای همیشه سعی کرده حفظ نظام را بر همه چیز مقدم کند و حال مشاهده می کنیم که اداره حکومت وی سیگنال هایی برای ایجاد رابطه و مذاکره ارسال می کند تا در صورت آمادگی طرف های دیگر این مهم صورت پذیرد."

 این سایت به نقل از "فریده فرهی" کارشناس مسائل ایران در دانشگاه هاوایی نوشت: «ما باید به (آیت الله) خامنه ای به عنوان فردی که در تمام جهات اثرگذار است نگاه و فکر کنیم."

 فرهی در ادامه یادآور شد: " بی اعتمادی (آیت الله) خامنه ای به آمریکا نه فقط به خاطر سیاست های ضد ایرانی واشنگتن در دهه های گذشته است بلکه به نوعی ریشه در DNA او دارد."  و شاید این جمله اشاره به سیادت ایشان باشد.

/ 4 نظر / 23 بازدید
سرباز اقا

تا کور شود هرآنکه نتواند دید وب جالبی دارید یاعلی سیدعلی

روشنفكري ديني

سلام باعنوان سخنراني((استاد نقويان))پيرامون مشكلات كشور به روزم.حضورشمامايه خوشحال ست.

moosa

انیمیشن جانور قندهار درباره پهپاد به دام افتاده آمریکایی حتما ببینید http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=7458

پلاک 110

سلام داداش مطالبت عالی بود بردم به صفحه فیس بوکم التماس دعا یاعلی