تحلیل شهید دکتر بهشتی خطاب به جنبش سبز !!!

و اما از نظر داخلی، برادر ها و خواهر ها با مطالعه و اطلاعات مستند به دست آمده و تا دیشب یعنی جمع بندی آخرین اطلاعات، ملت قهرمان ما یعنی همین مردم کوچه و خیابان، یعنی وقتی می گویم ملت قهرمان، من مکررا عرض کرده ام یک 30 میلیون داریم، یک 5 میلیون و یک 1 میلیون. این 1 میلیون هیچ وقت راضی نمی شود. متاسفانه این یک میلیون زبانش دراز است و امکانات تبلیغاتی هم خیلی زیاد دارد و هر جا می خواهد خودش را وکیل این 30 میلیون معرفی می کند. .(تکبرحاضرین ...) این 1 میلیون حسابش جداست. کاره ش نداریم ، یک 30 میلیون داریم ما ، مردم کوچه و خیابان و یک 5 میلیون هم داریم ، این ۵ میلیون دیر تصمیم می گیرد. اگر این 30 میلیون حرکت را با قدرت و شتاب در سمت  مطلوب جلو ببرد بنده همین جا قول می دهم این 5 میلیون به دنبالش حرکت خواهد کرد.(تکبرحاضرین ...) آخرین اطلاعات که تا دیشب رسیده و جمع بندی تهیه کرده ایم در میان آن 30 میلیون نفر هماهنگی، انسجام و آگاهی فزاینده نسبت به خط اصیل انقلاب اسلامی و شناخت از راه سالم اصیل اسلامی آینده روز به روز رو به افزایش است.(تکبرحاضرین ...)

این 30 میلیون با آن وجدان بیدار و آگاهش که دور از این اصطلاحات گلنمبه سلمبه، می تواند حقایق را بفهمد و بشناسد و راه انتخاب کند و به سرعت دارد انتخاب خود را نشان می دهد و من اینجا خدمت شماها و با صراحت عرض می کنم آنچه که ما در این جمع بندی به خصوص در رابطه با هفته های اخیر به دست آوردیم نشان می دهد ای ملت عزیز ، ای روحانیت متعهد و مسئول، ای دانشجویان پیشتاز و پیشگام، ای فرهنگیان، ای دانش آموزان، ای تحصیلکردگان، ای پیشه وران، ای کارگران، ای کشاورزان، ای توده ارتش و شهربانی و ژاندارمری، ای پاسداران عزیز انقلاب، دستهایتان را قرص نگه دارید، قوی دل باشید. توده مردم ما راه خود را به روشنی انتخاب کرده است. (تکبرحاضرین ...) بنده این دغدغه هایی را که این روزها هی این ور و آن ور و در این روزنامه و آن روزنامه منتشر می کنند و پچ پچ می کنند و  توی بعضی از این تاکسی ها ، گویا  حدود 20٠0  تاکسی ضد انقلابی داریم که ملت ما باید این راننده های ضد انقلابی تاکسی را رسما   شناسایی بکند و به مقامات قضایی معرفی کند. ما این دغدغه ها، این دلهره آفرینی ها را پاک غلط و نابجا و بر خلاف واقعیت موجود دریافته ایم.(تکبرحاضرین ...)  دشمن ها بدانند ملت ما با همان انسجام و هماهنگی و قدرت در مقابلشان ایستاده و دوست ها بدانند ملت ما آنجورها که می گویند دچار دغدغه و سرگردانی و حیرانی نیست ولی یک مدتی دچار دغدغه و نگرانی و مقداری حیرانی و سرگردانی شده بود اما این ملت ، ملتی نیست که دراز مدت در این سرگردانی ها بماند. این ملت با آن هوش که خدا بهش داده با آن وجدان بیداری که اسلام به او داده و با آن تجربه ای که از این انقلاب بدست آورده به حمد الله زیاد طول نمی کشد که دوران سرگردانی و حیرتش خیلی زود با آن حس ششم انقلابیش راه اصیل انقلاب، خط اصیل انقلاب ، جهت اصیل انقلاب و آن راه و راهبران و آن رهمراهان را که برای پیروزی نهایی انقلاب لازم است می شناسد انتخاب می کند و حرکت می کند. همچون به راستی حیرت و تزلزل و تردید بزرگترین آفت انقلاب است.(تکبرحاضرین ...) البته اینجا باید بگویم که این محصول، این میوه ، میوه ی تلاش های مداوم و روشنگری های کنجکاوانه و متعهدانه یک یک شما برادران و خواهران است....

/ 85 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اسحق فتحی

آخ که چه مبارزه خونینی کردید شما با آقا زاده ها با این دو لایحه ؟!!! اینها را هم دستاویزی کردید برای جمع آوری چند رای تازه که با ترفندهای پوسیده دولتی که دیگر برای هر کودک دبستانی هم اظهر من الشمس است نمیتوانید برای خود مشروعیت بسازید . اقلیت مجتمعی بیش نیستید که بر اکثریت ملتی که در پی نان شب اصولن اهمیتی به این راهپیمایی های فرمایشی نمیدهند از خواب توهم برخیزید.

اسحق فتحی

خانه اولتان همان توهماتتان بود که البته هنوز در آنها غوطه ورید !!!! تحلیل های آبکی از اوضاع کنونی کار شما و جناح حاکم است که با پخش سخنان گزینشی امام حتی صدای نوه ایشان را هم در آورده تا ایشان مجبور به فرستادن نامه ای سر گشاده به ضرغامی شوند . عجب است از کسانی که ادعای مسلمانی میکنند و از هر ترفندی برای خوب جلوه دادن خود سرباز نمی زنند .!!

اسحق فتحی

از مبارزه خونین با آقا زاده ها میگفتید با دو لایحه که دولتتان فرستاد مجلس؟!!! خوب است توی این چهار سال بعدی هم دو لایحه بفرستید که دیگر کاملن ریشه آقا زادگی را از بیخ وبن نابود کنید؟!!! تا دیگه کسی جرات نکنه آقا زاده بشود و بداند که اگر بخواهد به آقا زادگی اش ادامه بدهد لوایح متعدد و کوبنده ای در انتظارش خواهد بود!!!

اسحق فتحی

همراهی مردم با انقلاب ربطی به شما و دولت نهم ندارد "انقلاب رهین همه ملت است " البته معادل دانستن خود را با اسلام ایجاد چنین توهماتی را هم خواهد کرد که البته احتمالن از خوردن زیادیست که توهم میبینید

اسحق فتحی

احتمالن منظورتان از پاسخ مستدل آقای ضرغامی و شریعتمداری توجیهات رسانه ای این حضرات است !!! و نقش بازی کردن های همیشگی صدا و سیما!!

اسحق فتحی

اول انقلاب را هم به چشم دیدیم و هم مطالعه اش کردیم شما که الحمدلله خود را بی نیاز از مطالعه میدانید بمانید تا سرورانتان در جناح حاکم هر چی فرمودن واو ننداز تکرارش کنید.

اسحق فتحی

جای اشکالش اینه که فقط شما خودتون رو معادل و مساوی اسلام میدانید غافل از اینکه این ارتزاق از نام اسلام همون چیزیه که بهش میگن اسلام آمریکایی و روسی و چینی ! اسلامتون هم مثل باقی چیزای وارداتی چینی تون قلابیه !!

اسحق فتحی

اظهارات شما تمام آنچه را که هستید آشکار میکند نیازی به توضیح من نیست !!!!

اسحق فتحی

اینجانب را ملالی نیست - خدا را شکر که اظهار فضل نکردید ...!!!

اسحق فتحی

ان شا ا.. خدا از ما راضی باشد و خدا را سپاس که شما از خود راضی نیستید - اینجانب را ملالی نیست