دیدگاههای شخصی امیرتقی زاده

برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت .../ پروانه‌ها، نور را به حکم میثاق می شناسند و از آغاز با قصد سوختن پر در مطاف می‌گشایند.(شهید آقا سید مرتضی آوینی )

تکرار تاریخ با عبرتهای فراموش شده !

*مجید توکلی روز گذشته پس از آنکه نتوانست با سخنرانی ساختار شکنانه و اهانت آمیز خود بر تعداد تجمع کنندگان حامی میر حسین موسوی بیفزاید، با مشاهده حضور پررنگ دانشجویان حامی انقلاب اسلامی احساس خطر کرد و با آرایش و لباس زنانه آماده فرار از دانشگاه شد ...


لیدر اصلی اغتشاشات امروز دانشگاه صنعتی امیرکبیر که قصد داشت با لباس زنانه از دانشگاه بگریزد، توسط نیروهای انتظامی دستگیر شد.


مجید توکلی دانشجوی ورودی سال 83 رشته کشتیرانی دانشگاه امیرکبیر که چندی پیش به دلیل موارد آموزشی از این دانشگاه اخراج شده بود، امروز به صورت غیرقانونی وارد این دانشگاه شده و موجب ایجاد اغتشاش و التهابات فراوان در این دانشگاه شد.
وی پس از پایان اغتشاشات در این دانشگاه و در حالی که سعی می‌کرد با لباس زنانه از درب دانشگاه خارج شده و بگریزد توسط نیروهای انتظامی دستگیر شد.

توکلی از اعضای طیف غیرقانونی و افراطی علامه است که غیر از رادیوها و تلویزیون‌های بیگانه با گروهک تروریستی منافقین در ارتباط هستند و اغتشاشات در دانشگاه‌ها را ساماندهی می‌کنند.

سایت خبرنامه امیرکبیر متعلق به این طیف افراطی توسط فردی به نام "ر.ی " از عناصر وابسته به گروهک تروریستی منافقین اداره می‌شود و اعضای این طیف نیز غیر از این گروهک تروریستی، با گروهک‌های تجزیه‌طلب همچون پژاک در ارتباط هستند.

بر اساس این گزارش، بازداشت مجید توکلی با لباس زنانه بار دیگر خاطره بنی‌صدر را برای ملت ایران تداعی کرد با این اختلاف که بنی‌صدر توانست با لباس و آرایش زنانه از کشور بگریزد، اما مجید توکلی با هوشیاری نیروهای انتظامی به چنگ افتاد.

  
نویسنده : امیر تقی زاده ; ساعت ٢:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٢۳
تگ ها : تکرار تاریخ