دیدگاههای شخصی امیرتقی زاده

برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت .../ پروانه‌ها، نور را به حکم میثاق می شناسند و از آغاز با قصد سوختن پر در مطاف می‌گشایند.(شهید آقا سید مرتضی آوینی )

حماسه 70 میلیو نی !!!

روز قدس روز حیات اسلام است

امروز مردم ایران در المپیک ملی و دینی دوباره رکوردی جهانی در وفاداری به نظام اسلامی و میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری بر صفحه افتخارات تاریخ ایران اسلامی افزودند . تا بار دگر بر توطنه های دشمنان ، علیه ملت شریف ایران  " نه "یزرگ بگوئید .

امروز از هر قوم و نزادی  اعم از ترک ، کرد ، بلوچ ، لر ، عرب و عجم همه و همه آمده بودند تا بگویند ما مردم ایران با هر بینش و اعتقادی با هر صبغه سیاسی بر سر وحدت و انسجام ملی و حفظ نظام اتفاق نظر دارند . 

امروز دیگر ، پرونده پر  التهاب انتخابات ریاست جمهوری با شرکت ٧٠ میلیونی مردم کوچه و بازار و خلق حماسه ٢٨ شهریور ٨٨ با شیرین کامی مردم ایران بسنه شد . و برای آنهایی که بر جدایی ملت از نظام ثانیه شماری کرده بودتد پیام های در خور توجه داشت و به جریانات سیاسی زیاده خواه و ماجراجو فهماند که ملت از یادگار امام راحل یعنی روز قدس و سفارش مفام معظم رهبری به اینکه روز قدس عامل وحدت و انسجام ملی است در برابر توطئه های استکبار و صهونیسم جهانی قدمی کوتاه عقب نشینی نخواهد کرد ...

-----------------------------------------------------------------------

شرکت در نظر سنجی از مخاطبین و درج نظرات ، ما در ادامه راه کمک شایانی خواهد کرد .  

  
نویسنده : امیر تقی زاده ; ساعت ۱۱:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٢۳
تگ ها : روز قدس