دیدگاههای شخصی امیرتقی زاده

برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت .../ پروانه‌ها، نور را به حکم میثاق می شناسند و از آغاز با قصد سوختن پر در مطاف می‌گشایند.(شهید آقا سید مرتضی آوینی )

طرح ختم انقلاب از 76تا 88

یکی از مخاطبان این وبلاگ از سر تاثیرپذیری از جریانات خارج نظام در کامنت های " نامه سر گشاده دهنمکی " ما را جزوه اخراجیهای تصورات ذهنی شان قلمداد نموده بو ده اند . ما با سپاس از ایجاد این کامنت انتقادی به تشریح دیدگاه اعتقادی و خدشه ناپذیرمان سطوری به نگارش در می آوریم امید است نسبت به کم رنگ کردن القائات رسانه های بیگانه در ذهن جوانان این مرز و بوم قدمی بر داریم.

 سلام                                                                        

برادر علی ! دوست خوش ذوق !

 از اینکه در قیاس مع الفارق خود را در کنار طلحه و زیبر و موسوی و حامیانشان را بنی صدر تصور کردید . سخت در اشتباه و تزلزل فکری به سر میبرید .

جواب حضرتعالی را بدون هیچ توهین و اهانت که در 4 کامنت ارسالی شما زیاد بود از صداقت پاک نکرده و به چندین نکته توجه تان را جلب میکنم و انشاالله بدون هیچ تعصب !! مطالعه بفرمایید...


بیان عاقبت طلحه و زیبر برای بازگشت به عصر شمشیر و نیزه نیست بلکه گویای حقیقت دنیا زدگی و سکوت و عافیت طلبی خواصی است که بعد از پیامبر (ص) حاضر به دفاع از حدیث شریف ثقلین نشوده اند که هیچ به بیعت دختر اولین غاصب ولایت تن دادنند و انتظار سرپرستی و حکومت مومنان را به خاطر دست اندازی به خزانه بیت المال را داشتنند . و به بهانه خون خواهی عثمان برای جنگ جمل و صفین رو در روی امام و رهبر حاضر صف آرایی کرده انند .

 آیا حضرت امام (ره) گروهگ نهضت آزادی و باند مخوف مهدی هاشمی را که از اخراجیهای انقلاب اعلام نکرده بوده اند!!!! پس نزدیکی و قرابت فکری و رفتاری این جریان با دار و دسته خاتمی و احزاب دولتی ایشان و سازمان مجاهدین (کمیته ایکس انتخابات)و هدایتگر اصلی اغتشاشات و آشوب 18 تیر 78 و انتخابات اخیر در سازمان دهی ارازل و اوباش (خس و خاشاک) در تخریب اموال عمومی و تجاوز به جان مردم بی دفاع و شهادت چندین زن و مرد با حجاب و ریش دار و به قول حضرتعالی بی ریشه در سفارت انگلیس برای چه بوده است . آیا به اینها خط امامی می توان گفت یا باید به این جریان نام بهتری مانند خط ضد امامی !!! اطلاق کرد.

 اعلام و آمادگی برای آشوب و اغتشاش در جلسات محفلی و البته مخملی قبل و بعد از انتخابات و هراس از حضور حداکثری و 40 میلیونی مردم فهیم ایران و تکرار 5 شکست متوالی از حضور حماسی و حداکثری مردم برای خاتمی و جریان به اصطلاح اصلاح طلب وابسته به غرب و پیاده نظام انقلاب مخملی در افشاگری آقای سیدامیرحسین مهدوی ( سردبیر روزنامه ستاد موسوی؛) و از اعضای شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ( کمیته ایکس اغتشاشات) اینها را به کمای تشکلیلاتی و هذیان گویی تب انتخاباتی که از علایم آن خود بزرگ بینی و سندرم توهم رهبری قشر متعرض و خاکستری جامعه که الویت خواسته شان اقتصاد و معشیت به تاراج رفته در سیاست های غلط دولت های پیشین (سازندگی و اصلاحات ) است بروز می کند .

پس برادر بدون تعصب و خط گیری از القائات رادیو های بیگانه قبل از تو نیز

 کسانی هم به تخریب رهبری نظام  قدم گذاشتن به فضل خداوند و عنایت خاصه

ولی عصر (عج)  اینک جزوه اخراجیهای انقلاب و مردم و حتی ارباب حلقه

 شان هستند چون تاریخ مصرف شان پایان پذیرفته است .

تکیه وپشتیبانی بنده و امثال بنده تا کنون به هیچ رسانه بیگانه و اجنبی و سفارتی

نبوده و نخواهد بود و سربلندی و افتخار کفتمان عدالت و مردم محوری در سایه

 مردم شریف و رهبری نظام بود ه است .و تهدیدات سایبری و عافیت اندیشی

دوستان در کامنت های ارسالی ، (مدافعان  آزادی بیان و اندیشه) خللی  و خدشه

ای بر عزم و اراده ملت که ما نیز به این اعتبار قدرت بیان و نوشتن داریم نه به

اتکا مافیای زر و قدرت یا همان قائلین ختم انقلاب در نوشتار تئوریسین های دوم

خردادی و پیاده نظام انقلاب مخملی !

  
نویسنده : امیر تقی زاده ; ساعت ٩:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٢۳