دیدگاههای شخصی امیرتقی زاده

برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت .../ پروانه‌ها، نور را به حکم میثاق می شناسند و از آغاز با قصد سوختن پر در مطاف می‌گشایند.(شهید آقا سید مرتضی آوینی )

دن کیشوت ایرانی

 

دن کیشوت پهلوانی خیالی و مردی ابله نظیر پهلوانان بی‌دست‌وپا و دغل‌کار است که در فارسی عامیانه به آن پهلوان پنبه می‌گویند.

این مرد که خود را مبارزی دلیر و شکست‌ناپذیر می‌پنداشته، با خادم خود که همیشه حامل سلاح او بوده، به مسافرت می‌پرداخته‌است و در این سفر اعمال مجنونانه‌ای از وی سر می‌زند. داستان زندگی وی جنبهٔ عبرت‌آموزی برای دیگران دارد.

حکایت دن کیشوت ایرانی ،حکایتی از سر نا سازگازی عده ای تشنه قدرت با توسل به احساسات مردم برای رسیدن به قدرت ! است ...


راهپیمایی دیروز موسوی این نماد قانون گرایی ! بدون مجوز قانونی وزارت کشور و مردی از جنس مافیا ! با حرکت دادن سیاهی لشگر  متعرض در تهران و آلوده کردن خود به خون مردم با اطمینان از شروع در گیری و تعرض به اماکن عمومی و دولتی ،سیر قهقرایی  فعالیت سیاسی خود را وارد فاز خودزنی ،تخریب و اهانت به رای بیش از  ٢۴ میلیون ملت ایران کرد. که در روان کاویی شخصیتی و اجتماعی ایشان به چند نکته مهم خواهیم رسید.

١."عواقب رفتارهای آشوبگرانه و هرج‌ومرج طلبانه مستقیماً متوجه حضرت‌عالی و اطرافیان شما خواهد بود. لذا از شما توقع داریم با پذیرش رأی ملت و نتیجه انتخابات و تبریک به ملت و نامزد منتخب، رفتاری مردم‌سالارانه و در خور سوابق و روحیات انقلابی و دینی‌تان بروز دهید. این روش به نفع مصالح شما، ملت و میهن عزیزمان خواهد بود."

عدم توجه به توصیه دوستان نشان از غرور فکری و خود گامگی ایشان در رفتارهای اجتماعی جای تامل دارد چرا ایشان در زمان حضرت امام با ارائه استعفا برای پذیرش برنامه خود به مجلس و نظام، در بحبوحه جنگ نشان از ماجرا جویی و قدرت طلبی ایشان دارد.. 

٢.موسوی که به خاطر حمایت های مطلق رفسنجانی جوگیر شده است رسما اعلام می کند که انتخابات باید باطل شود ولی حتی یک دلیل و مدرک برای تقلب ارائه نمی کند.

٣. ترس رسیدگی به اموال نامشروع خود و حامیان موسوی در لایحه دوم تقدیمی به مجلس شورای اسلامی توسط رییس جمهور منتخب اکثریت مردم ایران ، نگرانی فزاینده در اردوگاه اخراجیهای اصلاحات افتاده ، به فکر نشان دادن وزن اجتماعی و سیاسی خود برای عدم پیگیری مطالبه قاطبه مردم در گفتمان عدالت  تو سط رییس جمهور قانونی و منتخب مردم که برای دومین بار متوالی انتخاب شده است به سفارش باند مافیا و پیشتیبانی علنی هاشمی ،موسوی نقش دن کیشوت ایرانی و مردی از جنس مافبایی زیاده خواهی را بازی و رهبری  این حرکت را به راه انداخته است.تا از دولت منتخب و مردم زهر چشم بگیرد.

 نه موسوی بزرگ‌تر از بنی صدر است و نه حامیانش از سازمان مجاهدین قوی تر.

ای کاش امام زنده بود و احوال این میراث خواران و خواص انقلاب را می دید که حاضرند برای عدم پیگیری مطالبات به حق مردم برای عدالت ،امنیت جان و ناموس مردم را به بازیچه بگیرند.

بازی مبتذل و  قدرت طلبانه موسوی می گذرد و مثل بازی های مبتذل دیگری که از ابتدای انقلاب برای به آشوب کشیدن کشور به شکست انجامید، به زباله دان تاریخ می رود...  

  
نویسنده : امیر تقی زاده ; ساعت ٧:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٢۳