دیدگاههای شخصی امیرتقی زاده

برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت .../ پروانه‌ها، نور را به حکم میثاق می شناسند و از آغاز با قصد سوختن پر در مطاف می‌گشایند.(شهید آقا سید مرتضی آوینی )

تهدید خادم ملت . . .!

حجت الاسلام‏ والمسلمین اکبر هاشمی رفسنجانی در گفتگویی کوتاه با دکتر محمود احمدی‌نژاد، ناراحتی و گلایه شدید خود را از مطالب مطرح شده از سوی وی ابراز داشت

 به گزارش ثانیه‏نیوز، حجت الاسلام‏ والمسلمین اکبر هاشمی رفسنجانی در حاشیه مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) خطاب به احمدی‌نژاد گفت: آنچه شما در مورد فرزندانم در مناظره گفتید جز دروغ و اهانت نبود. اکنون اگر من از شما بگذرم فرزندانم نمی‏گذرند و آنها شما را بدون پاسخ نخواهند گذاشت.

وی افزود: شما بهتر از هر کسی می‏دانید که توان و اقتدار فرزندانم چه مقدار است.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام می‏افزاید: شما اگر رای هم بیاورید بالاخره باید بعد از 4 سال در این کشور زندگی و تعامل داشته باشید نباید اینگونه با ذخایر انقلاب رفتار کنید. شما برای آینده خودتان، تعامل، امنیت و زندگی می‏خواهید لااقل از آینده خود بترسید. البته من آخرت را جدا می‏کنم.

دکتر محمود احمدی‌نژاد نیز در یک جمله پاسخ می‏گوید که « همیشه توکلم به خدا بوده و من فقط از خدا می‏ترسم نه کس دیکر و جنابعالی و فرزندان محترمتان.»

آیت‏الله مهدوی‏کنی که شاهد این گفت‏وگوی کوتاه بود بعد از رفتن آقای هاشمی لبخند کوتاهی می‏زنند و می‏گویند: مناظره شما خوب بود ناراحت نباشید، توکل به خدا داشته باشید ای کاش فقط اسم نمی‏آوردید.

  
نویسنده : امیر تقی زاده ; ساعت ٢:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٢٢