دیدگاههای شخصی امیرتقی زاده

برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت .../ پروانه‌ها، نور را به حکم میثاق می شناسند و از آغاز با قصد سوختن پر در مطاف می‌گشایند.(شهید آقا سید مرتضی آوینی )

آیا شما از حامیان اسرائیل هستید!

در این مطلب گوشه ای از کمک های ما و شما به اسرائیل را بررسی خواهیم کرد...

     قریب به 60 سال از تأسیس رژیم غاصب صهیونیستی می گذرد . دهها و صدها کنفرانس و اجلاس و نشست و همایش در جهان اسلام ! برگزار شده و هزاران قطعنامه و اعلامیه و بیانیه و طومار صادر گشته و خدا می داند چند بار رژیم اسرائیل محکوم شده است ؛ اما ...


  اما هنوز نام این رژیم بر نقشه ها خودنمایی می کند و بر سر زبان ها می چرخد . در کشورهای دنیا سفارتخانه و در سازمان های جهانی حق رأی دارد و دائماً در سازمان ملل قطعنامه صادر می کند و علیه این کشور و آن کشور موضع می گیرد و ... و هر روز حلقه محاصره را بر ملت مظلوم فلسطین تنگ تر و روز به روز نسل کشی مردمان ستمدیده این سرزمین را بیشتر و خانه هایشان را خراب و فرزندانشان را آواره می کند و ...

     می دانید چرا؟! فکر می کنید چرا اسرائیل بعد از گذشت نیم قرن هنوز به حیات نامبارک خویش ادامه می دهد ؟ آیا به خاطر داشتن سومین ارتش منظم دنیاست ؟ یا به خاطر داشتن صدها کلاهک هسته ای است ؟...

     برای پی بردن به جواب این سوال کمی به دور و بر خود نگاه کنید و سر و وضع خویش را نظاره گر باشید .  

     گوشی های «نوکیا» Nokia و « موتورولا» Motorola جیب های ما را اشغال کرده است . موسیقی از ام پی تری پلیرهای «آی پود» Ipod  به گوش ما می رسد . سی پی یوهای «اینتل» Intel تجارت و اقتصاد و فرهنگ و سیاست ما را می گرداند و اطلاعات آنها را پردازش می کند و پرینترهای HP مطالب ما را به چاپ می رساند.

 

 

     اوقات سرگرمی مان با فیلم های هیجانی «هالیوود» Hollywood که در کمپانی بزرگ « فاکس قرن بیستم» Century Fox 20 تولید شده، پر می شود و برای کودکانمان کارتن های معروف « والت دیزنی» Disney با تلویزیون های « پایونیر» Pioneer نمایش می دهیم .

     در هنگام سفر این دوربین های «کوداک » Kodak هستند که لحظات زیبای ما را ماندگار می کنند . این مجریان اخبار شبکه «سی ان ان » CNN و خبرنگاران مجله هفتگی «تایم» TIME هستند که اخبار دنیا را به گوش ما می رسانند . بچه هایمان با شیر خشک های خوشمزه «سرلاک» Cerelac بزرگ می شوند و شکلات های « مگی» Maggi و «کیت کت» Kitkat و «اسمارتیز» Smarties می خورند . بعد از وعده های غذایی مان هیچ چیز به اندازه نوشابه های «کوکا کولا» Coca Cola و «پپسی» Pepsi و «فانتا» Fanta و « میریندا» Mirinda نمی چسبد و آنچه خستگی را بعد از یک روز کاری از تن آدم به در می کند یک «نسکافه» Nescafe مخلوط با «کافی میت» Coffee Mate  است .

     البته ناگفته نمی ماند که صورت هایمان را با «ژیلیت» Gillette  اصلاح می کنیم و مسواک هایمان «اورال بی» Oral-B است . سیگار «مارلبرو» Marlboro بر گوشه لبمان نشسته و خودکار «بیک» Bic و روان نویس «پارکر» Parker در جیب مان یافت می شود . و البته بگذریم از تیشرت های رنگ و وارنگ «باس» Boss که گاهگاهی به تن می کنیم و بارانی های خوش دوخت « نایک» Nike که بدن ما از برف و بارن حفظ می کند و کفش های خوش پای « تیمبر لند» Timberland که در گرما و سرما همراه ماست و لباس های ورزشی « چامپیون» Champion که ما را در افتخارات ملی و محلی همراهی می کند و ...

     دیگر نگوییم چرا شعار مرگ بر اسرائیل اثر ندارد! دیگر نگوییم چرا این همه اعلامیه و قطعنامه و تظاهرات به ثمر نمی نشیند. تا وقتی که مسئولین ما قراردادهای نفتی را با شرکت چند ملیتی «شل» Shell امضا می کنند و فروشگاههای زنجیره ای «بنتون» Benton مد را به ما عرضه می دارند و محصولات غذایی «نستله» Nestle در یخچال های ما جا خوش کرده اند .

     و اما نوشابه «پپ سی» ، می دانید PEPSI مخفف چیست ؟ مخفف جمله : Pay Each Penny Save Israel   یعنی : هر پنی (کوچکترین واحد پول در امریکا و انگلیس) را بپردازید تا برای اسرائیل ذخیره شود !!!

     بله هر ریال از پول من و شما برای اسرائیل ذخیره می شود و اما نوشابه محبوب «کوکا کولا» Coca Cola و توهین های مکرر « کوکا کولا» و ما مشتریان ثابت کوکا کولا و جمله لا محمد لا مکه کوکا کولا (اگر آرم کوکا کولا را برعکس کنید این جمله را ببینید !) بر در فروشگاههای مواد غذایی ما این شرکت در یکی از طرح های تبلیغاتی خود آرم کوکا کولا بر روی گنبد مسجد الاقصی مونتاژ کرده و نوشته است :  " با نوشیدن این نوشابه امریکایی شما از حامیان اسرائیل خواهید بود !" .

 چندی پیش نیز واحد تبلیغات کوکاکولا نمازگزاران یک مسجد را به صورت بطری های این نوشابه ترسیم کرده بود .

نکته جالب توجه اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی این نوشابه به همراه نوشابه « پپسی » که از دیگر حامیان رسمی رژیم صهیونیستی محسوب می شوند ، در ایران تولید و وارد نمی شد اما طی چند سال گذشته این دو محصول وارد بازار کشورمان شد و طی قراردادی که با شرکت ساسان امضا گردید، تولید نوشابه تحت لیسانس کوکا و پپسی آغاز شد و از همه جالب تر اینکه شرکت تولید کننده نوشابه کوکاکولا در ایران به واسطه یک شرکت ایرلندی سالانه 1500000000 تومان به حساب کوکا کولا در امریکا واریز می کند در حالیکه شرکت کوکاکولای امریکا یکی از بزرگترین حامیان صهیونیسم و اسرائیل است .

شرکت های حامی رژیم صهیونیستی :

فورد موتورز فیات امی موییل لیلاند- اسکوئیب بریتیش پترولیوم  - اگزوگروپ رولن آی بی ام فوته هوفنونگ شوتله آبوت اونی لور سیبا گایگی گروند یک جنرال الکتریک کلگیت پالمولیو اطلس کوپکو کرایسلر براون وارتا آی تی تی کنتیننتال آگا AGA رنو جان دیر هوور فیلیپس بوش - گلاسکوهولدینگ باسف شنایدر هوخست دایملر بنز بندیکس فولکس واگن مسی فرگوسن بایر اونی رویال زیمنس سینگر آی سی آی ب.اف. گودریچ هنکل پ.اند گمبل فایزر گودیر الکترولوکس آ.ا گ AEG ساندوز کاترپیلار ک.اچ.دی مانسمان آی ام اریکسون پی یو کولمان اولیّوتی شبکه های تلویزیونیNBC-ABC-CBC شرکت های فیم سازی : اونیوسال پارامونت یونایتد آرتیست برادران وارنر متروگلدین مایر کلمبیا

     و اوضاع همین است که هست ... به گواهی اسناد و مدارک هر ریالی که بابت خرید و مصرف این محصولات می پردازیم گلوله ای می شود بر قلب کودک فلسطینی و بمبی بر سر خانه اش و عاملی برای ویرانی سرزمین و آوارگی هموطنان او؛ و من و شمای مصرف کننده کالاهای اسرائیلی و امریکایی در به قتل عام آنان شریک می شویم .

     و بگذریم از اینکه ریال های ما، بودجه سالانه دولت اسرائیل را افزایش و موجبات رفاه زندگی شهروندان آن را فراهم و روزگار را به کام مردم آن می گرداند. این تازه اول قضایاست و اگر نگاهی به تورات و تلمود و قباله (کتاب های مقدس یهودیان ) و پروتکلهای 24 گانه صهیونیسم بیندازید، خواهید فهمید که قضایا پیچیده تر از این حرف هاست و اسرائیل این پدیده شوم قرن بیستم نه تنها داعیه دار حکومت بر سرزمین فلسطین و بعد از آن کل منطقه خاورمیانه است، بلکه مدعی حکومت بر تمامی جهان می باشد .  

     گلدامایر نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی می گفت : هر جا که یک یهودی است آنجا مرزهای اسرائیل بزرگ است !.

در کتاب قبّاله می خوانیم: کشتن «جوییم» (غیر یهودی) و غصب کردن و دزدیدن مال او بر یهودی ، در صورتی که مقدور باشد، جایز، بلکه واجب است . برای آنکه سلطنت و آقایی تنها برای یهودیان باقی بماند ، لازم است هر فرد یهودی ، تمام نیرو و امکاناتش را صرف به دست آوردن مال و ثروت و منع دیگر ملت ها از اندوختن زر و سیم و سیادت و آقایی نماید .

     از آنجا که افراد یهودی در عزت الهی با هم شریک و مساوی هستند، پس دنیا و مظاهر آن مال آنهاست و حق بهره برداری از آنها را دارند و دزدیدن مال یهودی برای هم کیشان او جایز نیست، ولی دزدیدن مال غیر یهودی مانعی ندارد بلکه اصلاً نام دزدی نباید روی آن گذارد؛ این عمل در حقیقت استرداد مالی است که در دست دیگران است و دین آن را برای یهودیان مباح ساخته است؛ اموال غیر یهودی مانند اموال بی صاحب یا ریگ های کنار دریاست که هر کس زودتر دست روی آنها بگذارد ، مالک آنها خواهد شد . بنی اسرائیل در مثل مانند زنی است که در خانه نشسته و شوهرش از راه کار و کوشش ، مال و ثروت فراهم می کند و او بدون آنکه در رنج کارگری با او شریک باشد ، با مرد سهیم است و حق بهره برداری از دسترنج او را دارد و ...

     و همچنین معتقدند غیر یهودی، اعم از مسلمان و مسیحی و زرتشتی ، همگی حیوانات ناطقی هستند که خداوند برای بهره کشی قوم یهود از آنان، خلق کرده است و انسان برتر فقط و فقط یهودی ها هستند و همچنین جان و مال و ناموس غیر یهودی مباح است و ...

اما نظر مراجع تقلید در مورد خرید محصولات اسرائیلی چیست ؟

     سوال 1349 کتاب اجوبه الاستفتائات مقام معظم رهبری :

 بر آحاد مسلمین واجب است که از خرید و استفاده از کالاهایی که سود تولید و فروش آنها عاید صهیونیست ها که با اسلام ومسلمین در حال جنگ هستند ، می شود اجتناب کنند .

     و همچینن ایشان در سخنرانی اخیرشان با محکوم کردن جنایات اسرائیل فرمودند : همه مجاهدان فلسطین و همه مومنان دنیای اسلام به هر نحو ممکن موظف به دفاع است از زنان و کودکان و مردم بی دفاع غزه اند و هر کس در این دفاع مشروع و مقدس کشته شود شهید است .

     آیت الله موسوی اردبیلی نیز در این مورد چنین فرموده اند :

کمک به مردم غزه که در حادثه هول انگیز و وحشت ناک اخیر، مورد حمله قرار گرفتند و در محاصره قرار دارند ، واجب شرعی است .

برادر و خواهر مسلمانم ، کمک به مردم بیگناه فلسطین و سایر مظلومین واجب شرعی است اگر کمکی نمی کنیم لااقل با خرید کالاهای اسرائیلی و شرکت های حامی آن رژیم ، بودجه ساخت گلوله و بمب های اسرائیلی و امریکایی را جهت قتل عام مسلمانان  به ویژه مردم فلسطین را تأمین نکنیم .

لطفا در "نظر سنجی از مخاطبین" قسمت امکانات جانبی وبلاک شرکت فرمایید

  
نویسنده : امیر تقی زاده ; ساعت ۸:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٢٢
تگ ها : اسرائیل