دیدگاههای شخصی امیرتقی زاده

برای آفرینش یک نهال عدالت دل هزاران طلحه و زبیر را باید شکست و اینک این ما هستیم و تلاش سایبریمان در آفرینش نهال عدالت .../ پروانه‌ها، نور را به حکم میثاق می شناسند و از آغاز با قصد سوختن پر در مطاف می‌گشایند.(شهید آقا سید مرتضی آوینی )

تحلیل شهید دکتر بهشتی خطاب به جنبش سبز !!!

آنچه که از نظر مخاطبین عزیز خواهد آمد برشی کوتاه ، اما گویا از گروهها و جریانات دهه شصت ، حاکم بر جامعه انقلابی ، است که بعد از گذشت بیش از سه دهه از آن روزگار ، انطباق خاصی بر وضعیت فعلی ایران اسلامی در مواجعه با  تحلیل وزن سیاسی و اجتماعی گروهها در ارتباط با سیاستهای داخلی و خارجی و جایگاه رهبری دارد ...

http://www.4shared.com/file/221348607/320891cf/wR0EOmD0omaH245uBjE0.html

 

http://www.utube.ir/audio/58/

همه جا ، همه جا به حمد الله در میان مردم محروم آبرو و اعتبار این انقلاب و رهبر انقلاب و خط انقلاب روز به روز رو به افزایش است و هر قدر شما مردم در برابر این متکبر ها بیشتر ایستادگی کنید این آبرو رو به بالا می رود.(تکبرحاضرین ...) ما هم موضع خود را مکرر گفته ایم، گفته ایم قلدر ها و متکبران دنیا و چپاولگران دنیا هرچه دلشان می خواهد به ما فحش بدهند، ما می دانیم که دل محرومان جهان در عشق این انقلاب و مالامال از عشق و علاقه به این انقلاب است و قلبشان در عشق به این انقلاب می تپد.


و اما از نظر داخلی، برادر ها و خواهر ها با مطالعه و اطلاعات مستند به دست آمده و تا دیشب یعنی جمع بندی آخرین اطلاعات، ملت قهرمان ما یعنی همین مردم کوچه و خیابان، یعنی وقتی می گویم ملت قهرمان، من مکررا عرض کرده ام یک 30 میلیون داریم، یک 5 میلیون و یک 1 میلیون. این 1 میلیون هیچ وقت راضی نمی شود. متاسفانه این یک میلیون زبانش دراز است و امکانات تبلیغاتی هم خیلی زیاد دارد و هر جا می خواهد خودش را وکیل این 30 میلیون معرفی می کند. .(تکبرحاضرین ...) این 1 میلیون حسابش جداست. کاره ش نداریم ، یک 30 میلیون داریم ما ، مردم کوچه و خیابان و یک 5 میلیون هم داریم ، این ۵ میلیون دیر تصمیم می گیرد. اگر این 30 میلیون حرکت را با قدرت و شتاب در سمت  مطلوب جلو ببرد بنده همین جا قول می دهم این 5 میلیون به دنبالش حرکت خواهد کرد.(تکبرحاضرین ...) آخرین اطلاعات که تا دیشب رسیده و جمع بندی تهیه کرده ایم در میان آن 30 میلیون نفر هماهنگی، انسجام و آگاهی فزاینده نسبت به خط اصیل انقلاب اسلامی و شناخت از راه سالم اصیل اسلامی آینده روز به روز رو به افزایش است.(تکبرحاضرین ...)

این 30 میلیون با آن وجدان بیدار و آگاهش که دور از این اصطلاحات گلنمبه سلمبه، می تواند حقایق را بفهمد و بشناسد و راه انتخاب کند و به سرعت دارد انتخاب خود را نشان می دهد و من اینجا خدمت شماها و با صراحت عرض می کنم آنچه که ما در این جمع بندی به خصوص در رابطه با هفته های اخیر به دست آوردیم نشان می دهد ای ملت عزیز ، ای روحانیت متعهد و مسئول، ای دانشجویان پیشتاز و پیشگام، ای فرهنگیان، ای دانش آموزان، ای تحصیلکردگان، ای پیشه وران، ای کارگران، ای کشاورزان، ای توده ارتش و شهربانی و ژاندارمری، ای پاسداران عزیز انقلاب، دستهایتان را قرص نگه دارید، قوی دل باشید. توده مردم ما راه خود را به روشنی انتخاب کرده است. (تکبرحاضرین ...) بنده این دغدغه هایی را که این روزها هی این ور و آن ور و در این روزنامه و آن روزنامه منتشر می کنند و پچ پچ می کنند و  توی بعضی از این تاکسی ها ، گویا  حدود 20٠0  تاکسی ضد انقلابی داریم که ملت ما باید این راننده های ضد انقلابی تاکسی را رسما   شناسایی بکند و به مقامات قضایی معرفی کند. ما این دغدغه ها، این دلهره آفرینی ها را پاک غلط و نابجا و بر خلاف واقعیت موجود دریافته ایم.(تکبرحاضرین ...)  دشمن ها بدانند ملت ما با همان انسجام و هماهنگی و قدرت در مقابلشان ایستاده و دوست ها بدانند ملت ما آنجورها که می گویند دچار دغدغه و سرگردانی و حیرانی نیست ولی یک مدتی دچار دغدغه و نگرانی و مقداری حیرانی و سرگردانی شده بود اما این ملت ، ملتی نیست که دراز مدت در این سرگردانی ها بماند. این ملت با آن هوش که خدا بهش داده با آن وجدان بیداری که اسلام به او داده و با آن تجربه ای که از این انقلاب بدست آورده به حمد الله زیاد طول نمی کشد که دوران سرگردانی و حیرتش خیلی زود با آن حس ششم انقلابیش راه اصیل انقلاب، خط اصیل انقلاب ، جهت اصیل انقلاب و آن راه و راهبران و آن رهمراهان را که برای پیروزی نهایی انقلاب لازم است می شناسد انتخاب می کند و حرکت می کند. همچون به راستی حیرت و تزلزل و تردید بزرگترین آفت انقلاب است.(تکبرحاضرین ...) البته اینجا باید بگویم که این محصول، این میوه ، میوه ی تلاش های مداوم و روشنگری های کنجکاوانه و متعهدانه یک یک شما برادران و خواهران است....

  
نویسنده : امیر تقی زاده ; ساعت ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱٠/٢٩